Obóz piłkarski w Głuchołazach

Na przełomie stycznia i lutego br. część najmłodszych piłkarzy Lubuszanina przebywała na obozie treningowym w Głuchołazach.

Na obóz pojechało kilkunastu zawodników Akademii KS Lubuszanin, które na co dzień trenują w grupach: żak, skrzat, orlik. Naszym zawodnikom towarzyszyła także czwórka młodych piłkarzy z Gorzowa Wlkp. Obóz trwał osiem dni a jego czas wypełniony był po brzegi. Oczywiście nie zabrakło go także na relaks. Nasi najmłodsi piłkarze trenowali dwa razy dziennie a także rozgrywali mecze sparingowe z innymi drużynami. Były wspólne, spacery, ogniska i wycieczki. Zawodnicy wraz z trenerami udali się na termy do pobliskich Czech gdzie także aktywnie spędzili wolny czas. Z młodymi piłkarzami cały czas przebywał skład szkoleniowy: Dawid Kaniewski, Daniel Moroz i Wojciech Pfal, którym należą się słowa uznania za trud wkładany w pracę z najmłodszymi. Jednak to nie tylko zasługa trenerów i piłkarzy. Nic by się nie wydarzyło gdyby nie Rodzice, którzy partycypują w kosztach takich wyjazdów. Wszystkie te działania a szczególnie fakt, że coraz więcej rodziców „oddaje” swoje pociechy do bezpłatnej Akademii KS Lubuszanin, jest ogromnym bodźcem dla wszystkich do wspólnego działania i pracy. Już za kilka tygodni gdy tylko będzie ciepło, będziemy mogli podziwiać efekty zimowych przygotowań na zielonej murawie. Już dziś zapraszamy Wszystkich kibiców na mecze piłkarzy Akademii. Gdy tylko poznamy daty turniejów, opublikujemy je na naszej stronie.

Powiązana galeria: